Menu

Sign

 

 KARTY ZAPISU DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Proszę o przesyłanie na adres mailowy szkoły imienia i nazwiska oraz klasy dzieci, które będą uczęszczały do świetlicy szkolnej. Oryginały dokumentów można zostawiać na portierni szkoły przez cały okres wakacji. Termin ostateczny składania dokumentów 01.09.2022r.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Kadra świetlicy : Katarzyna Smug -koordynator,

Joanna Lary, Monika Staroń, Zofia Klepacka,Iwona Opania, Beata Dąbrowska, Aleksandra Jurek, Gabryiela Wchowska-Przywojska, Anna Marczuk, Klaudia Czech

 


 • Facebook like tv

https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-Szkolna-Zespo%C5%82u-Szk%C3%B3%C5%82-nr-20-we-Wroc%C5%82awiu-104948767542375/


 • ogloszeniamuzyczne
    • WAŻNY KOMUNIKAT!
    • Ze względu na przepisy RODO wszelkie zgody na samodzielne wyjścia, odbiór dziecka przez rodzeństwo czy odbiór przez inne osoby, muszą być sporządzane na specjalnych drukach. Można je pobrać TUTAJ.
     
    
  • Regulamin Świetlicy znajduje się TUTAJ
    
  •  

    

   •  
    • swietlica
   •   
    Drodzy Rodzice,
   • Świetlica szkolna Zespołu Szkół nr 20 zapewnia codzienną, kilkugodzinną opiekę dla prawie trzystu uczniów naszej szkoły. Pieczę nad dziećmi, sprawuje ponad dwudziestu nauczycieli, a każdy z nich ma głowę pełną pomysłów na ciekawe zajęcia dla dzieci.

    Aby prowadzić codzienne zajęcia świetlicowe, potrzebujemy wielu artykułów papierniczych, a co za tym idzie- pieniędzy.

    Środki finansowe, które zapewnia nam szkoła, zużywamy na bieżące doposażenie sal świetlicowych w klocki, pudełka plastikowe na zabawki, gry planszowe- staramy się, żeby wyposażenie sal było bezpieczne i ciekawe.

    W tym roku szkolnym, z uwagi na to, że liczba dzieci zapisanych do świetlicy z roku na rok nam się zwiększa, po raz pierwszy decydujemy się na zobligowanie Państwa do wpłat na konto świetlicowe określonej sumy pieniędzy miesięcznie. Bez Państwa wsparcia, dzieci w świetlicy stracą możliwość twórczego spędzania czasu na zajęciach plastycznych, technicznych czy innych warsztatach wymagających nakładów finansowych.

                
                Kwota do wpłat na rok szkolny 2020/21 wynosi od 5 do 10 zł miesięcznie za jedno dziecko.

                Wpłat można dokonać TYLKO na nr konta:

                32 1020 5226 0000 6202 0416 6039

                tytułem: darowizna na świetlicę + imię i nazwisko dziecka

                
                Może to być jednorazowa wpłata na cały rok szkolny (czyli pomnożona razy 10 miesięcy), mogą to być również dwie wpłaty semestralne, oraz comiesięczne płatności. Rozliczenie zakupionych materiałów przedstawimy na koniec roku szkolnego na tablicy z informacjami świetlicowymi.