Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą

Sukcesy Szkoły Muzycznej I st. nr 3 im. prof. Marii Zduniak.

Zajrzyj koniecznie.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

VIII Muzyczny Festiwal „Violinofon” - 30 stycznia 2023r.


Grand Prix


 Antonina Doboszklarnet, kl. III OSM (nauczyciel: Mariusz Bałdyga)
Marcelina Fojtarskrzypce, kl. VIII OSM (nauczyciel: Waldemar Goliński)
Duet instrumentalny w składzie: Krzesimir Goliński skrzypce, kl. VI OSM
i Wojciech Borowski – akordeon, kl. VI OSM (nauczyciel: Julian Kwiatkowski)


I Miejsce (Złoty Violinofon)

 

Marcelina Jężak– gitara, kl. VIII OSM (nauczyciel: Bartłomiej Helwing)
Dąbrówka Golińska – skrzypce, kl VIII OSM
(nauczyciel: Agnieszka Golińska)
Faustyna Janik – flet, kl. II/6 (nauczyciel: Izabela Chudy)
Trio wiolonczelowe w składzie:
Marianna Piechel - kl. IV OSM,
Jagna Kołodziejczyk - kl. V OSM,
Oskar Nowak kl. V/6 (nauczyciel: Agnieszka Szykuła)
5. Duet gitarowy w składzie:
Marcelina Jężak – kl. VIII OSM i Lina Elsaftawy – kl. VIII OSM
(nauczyciel: Bartłomiej Helwing)
Jeremiasz Broniszewski – skrzypce, kl. IV/SM
(nauczyciel: Waldemar Goliński)
Wojciech Borowski – akordeon, kl. VI OSM (nauczyciel: Julian Kwiatkowski)
Łucja Jugo – flet, kl. III OSM (nauczyciel: Ludmiła Szuber Wolny)
 Gabriela Susło – saksofon, kl. I OSM (nauczyciel: Łukasz Kotecki)
Konstanty Pacyniak – gitara, kl. VII OSM
(nauczyciel: Magdalena Kowalczyk)
 Trio fletowe w składzie:
Maja Wojciszek - kl. VII OSM
Marika Topa – kl. VII OSM
Lara Elsaftawy – kl. VI OSM (nauczyciel: Ludmiła Szuber-Wolny)
Mikołaj Semeniuk – akordeon, kl. IV/6 (nauczyciel: Julian Kwiatkowski)
Grzegorz Skotny – waltornia, kl. IV/6 (nauczyciel: Jerzy Porębski)
 Jagoda Jaskuła – flet, kl. VI/6 (nauczyciel: Izabela Chudy)
 Jan Smolarz – klarnet, kl. I OSM (nauczyciel: Maciej Dobosz)
 Marianna Januszko – trąbka, kl. VI OSM (nauczyciel: Marek Stroński)
 Joanna Koronczok – klarnet, kl. VI/6 (nauczyciel: Maciej Dobosz)
 Miłosz Polak – perkusja- ksylofon, kl. VI OSM (nauczyciel: Michał Polak)
Lena Kantorowicz - perkusja – wibrafon, kl. VI OSM
(nauczyciel: Karol Papała)

 Adam Wiatrowski – perkusja – werbel, kl. VI OSM(nauczyciel: Grzegorz Szymański)
 Hanna Wysokińska – perkusja – ksylofon, kl. V OSM
(nauczyciel: Michał Polak)
 Kajetan Giersztof – perkusja – zestaw perkusyjny, kl. III OSM
(nauczyciel: Michał Polak)
 Zespół trąbkowy SM.ART Brass w składzie:
Marianna Januszko – kl. VI OSM
Piotr Krawczyszyn – kl. V OSM
Krzysztof Berkowski – kl. III OSM
(nauczyciel: Marek Stroński)


II miejsce (Srebrny Violinofon)


1. Kornel Kawała-Mączewski – wiolonczela, kl. I OSM
(nauczyciel: Anna Rudkiewicz)
2.Szymon Wedler – wiolonczela, kl. VI OSM (nauczyciel: Dariusz Piecha)
3. Borys Kubaszewski – wiolonczela, kl. VIII OSM
(nauczyciel: Agnieszka Szykuła)
4. Barbara Helwing – flet, kl. VIII OSM (nauczyciel: Juliusz Domaniak)
5. Stanisław Goszczyński – gitara, kl. III/6 (nauczyciel: Bartłomiej Helwing)
6. Katarzyna Nowacka – skrzypce, kl. I/4 (nauczyciel: Waldemar Goliński)
7. Stanisław Ziółkowski – waltornia, kl. IV/6 (nauczyciel: Jerzy Porębski)
8. Zespół skrzypcowy w składzie: Dąbrówka Golińska – kl. VIII OSM,
Amelia Tatarek – kl. VI OSM, Krzesimir Goliński – kl. VI OSM,
Joanna Góralska – kl. VI OSM, Anna Semeniuk – kl. VI/6,
Hanna Borowska – kl. VIII OSM, Katarzyna Walczyk-Kijewska – kl. VI/6,
Zuzanna Wośko – kl. VII OSM, Hanna Walczyk – kl. VI OSM,
Łucja Janik – kl. VI/6 Marcelina Fojtar – kl. VIII OSM
( nauczyciel: Agnieszka Golińska)
9. Joanna Lewkowiec – flet, kl. II/6 (nauczyciel: Izabela Chudy)
10. Oskar Nowak – wiolonczela, kl. V/6 (nauczyciel: Agnieszka Szykuła)
11. Anita Walska – gitara, kl. VI/6 (nauczyciel: Magdalena Kowalczyk)
12. Duet klarnetowy w składzie: Antonina Dobosz – kl. III OSM
i Konstanty Białas – kl. III/6 (Mariusz Bałdyga)
13. Antonina Dybek – trąbka, kl. IV/6 (nauczyciel: Aleksander Zalewski)
14. Jakub Jędrzejewicz – gitara, kl. IV OSM
(nauczyciel: Magdalena Kowalczyk)
15. Duet instrumentalny w składzie: Anna Semeniuk – skrzypce, kl. VI/6
i Mikołaj Semeniuk – akordeon, kl. IV/6 (nauczyciel: Joanna Bryła)
16. Adam Zawada – perkusja – kotły, kl. VI/6 (nauczyciel: Grzegorz Szymański)
17. Bartosz Ciszewski - perkusja – wibrafon, kl. V/6
(nauczyciel: Karol Papała)

 
 

III Miejsce (Brązowy Violinofon)
1. Hanna Borowska – skrzypce, kl. VIII OSM (nauczyciel: Małgorzata Wzorek)
2. Olga Ługiewicz – skrzypce, kl. III/6 (nauczyciel: Małgorzata Wzorek)
3. Duet instrumentalny w składzie: Wiktoria Wedler – ksylofon, kl. V OSM
i Szymon Wedler – wiolonczela, kl. VI OSM (nauczyciel: Dariusz Piecha)
4. Zespół skrzypcowy Unison klasy czwartej w składzie:
Berenika Golińska – OSM, Antoni Woś – OSM, Daniel Komza – SM,
Tymoteusz Ligocki – SM, Jeremiasz Broniszewski - SM
(nauczyciel: Agnieszka Golińska)
5. Matylda Łukomska – wiolonczela, kl. VI/6 (nauczyciel: Dariusz Piecha)
6. Zespół saksofonowy w składzie: Agata Krysa – kl. VII OSM,
Antoni Sadurski – kl. VII OSM, Tymoteusz Jędryczek – kl. VII OSM
(nauczyciel: Łukasz Kotecki)
7. Maria Bereza – skrzypce, kl. I OSM (nauczyciel: Wioletta Porębska)
8. Emilia Boba – skrzypce, kl. I OSM (nauczyciel: Wioletta Porębska)
9. Zbigniew Lis – trąbka, kl. II OSM (nauczyciel: Aleksander Zalewski)
10. Krzysztof Berkowski – trąbka, kl. III OSM ( nauczyciel: Marek Stroński)
11. Wiktoria Wedler – perkusja – werbel, kl. V OSM
(nauczyciel: Grzegorz Szymański)
12. Tomasz Rusek – perkusja – ksylofon, kl. III OSM (nauczyciel: Karol Papała)
Wyróżnienie:
1. Zespół skrzypcowy Unison klasy trzeciej w składzie:
Oliwia Koszycka - OSM, Olga Ługiewicz - SM, Karolina Chudy – OSM,
Helena Wójcik – OSM (nauczyciel: Małgorzata Wzorek)
2. Artur Wedler – waltornia, kl. I OSM (nauczyciel: Jerzy Porębski)
3. Zuzanna Lis - klarnet, kl. VI OSM (nauczyciel: Mariusz Bałdyga)

 
 

I Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy w Katowicach

Antonina Dobosz - klasa III OSM - III miejsce

nauczyciel: mgr Mariusz Bałdyga

Akompaniament : mgr Anna Otwinowska - Płaza


KONKURS ONLINE "Clavimania 2022"

Ignacy Kawała-Mączewski - klasa IV SM C6  - grupa II  nagroda III

nauczyciel: mgr Oliwia Górska


2022.12.03  XXIV WIELKOPOLSKI KONKURS  UCZNÓW KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH Poznań.

Marianna Januszko  kl. VI OSM - I miejsce

Krzysztof Berkowski  kl. III OSM - III miejsce

nauczyciel: mgr Marek Stroński 

Akompaniament : mgr Alicja Siejka


2022.11.16  XIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS  "INSTRUMENTY DĘTE"  Jastrzębie Zdrój

Piotr Krawczyszyn  kl. V OSM - III miejsce

Marianna Januszko  kl. VI OSM - wyróżnienie

nauczyciel: mgr Marek Stroński 

Akompaniament : mgr Alicja Siejka