Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą

 

Sukcesy Szkoły Muzycznej I st. nr 3 im. prof. Marii Zduniak.

Zajrzyj koniecznie.

 

 

  

 


4th Làszlò Spezzaferri
International Music Competition
Online edition, June 2022

Franiszek Kaczyński - I miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


XIII WORLD OPEN Online Music Competition w Belgradzie – 20.06.2022r.

 Jan Pakos - I nagroda w grupie IV –  z klasy fortepianu p. Rafała Wrembla

Ignacy Kawała-Mączewski - I nagroda w grupie VII –  z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej


19.06.2022  II International Viennese Spring Music Competition - Vienna 2022

Franciszek Kaczyński - I miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


11.06.2022. 7 MIĘDZYNARODOWY KONKURS TRĄBKOWY "Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich" im. Prof. Szymona Pawłowskiego

Krzysztof Berkowski  kl.II OSM - wyróżnienie

nauczyciel: mgr Marek Stroński 


11.06.2022. 7 MIĘDZYNARODOWY KONKURS TRĄBKOWY "Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich" im. Prof. Szymona Pawłowskiego

Artur Rudnicki  I miejsce (grupa 2)

Antonina Dybek  III miejsce (grupa 1)

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


06.2022  V WARSZAWSKI FESTIWAL "MINIATURA MUZYCZNA NA INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE I BLASZANE 2022"

Piotr Krawczyszyn  kl.IV OSM - III miejsce

Marianna Januszko  kl.V OSM - Wyróżnienie

Krzysztof Berkowski  kl.II OSM - Wyróżnienie

 nauczyciel: mgr Marek Stroński 


06.2022  V WARSZAWSKI FESTIWAL "MINIATURA MUZYCZNA NA INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE I BLASZANE 2022"

Artur Rudnicki - II miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


 XV Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu -  2-3 czerwca 2022r.

I miejsce w grupie II – Ignacy Kawała – Mączewski

z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

III miejsce w grupie II – Szymon Leśniak

z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

wyróżnienie I stopnia w grupie II – Wiktoria Wiśniewska

z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

wyróżnienie II stopnia w grupie I Jakub Głowienka

z klasy fortepianu p. Barbary Żyto


Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022

Piotr Krawczyszyn  kl.IV OSM - wyróżnienie

nauczyciel: mgr Marek Stroński 


Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022

Marianna Januszko  kl.V OSM - wyróżnienie

nauczyciel: mgr Marek Stroński 


04-05.06.2022 13th International Interpretative Competition for Wind Instruments JUNIOR Brno 2022

Artur Rudnicki - I miejsce (Kategoria Junior A),

nagroda dodatkowa: absolute winner of the instrument

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


II Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej KraCamera  2022

Brass Duo - Franciszek Kaczyński i Artur Rudnicki - I miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


23-29.05.2022 II Ogólnopolski Konkurs MINIATURA - ONLINE w Gdańsku

Franciszek Kaczyński - II miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022

Artur Rudnicki - II miejsce 

Brass Duo - Artur Rudnicki i Franciszek Kaczyński - II miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Krzesimir Goliński - Złoty Gryf

nauczyciel: mgr Waldemar Goliński


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Jeremiasz Broniszewski - Złoty Gryf

nauczyciel: mgr Waldemar Goliński


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Gabryiela Ostrowska - Złoty Gryf

nauczyciel: mgr Agnieszka Golińska


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Kornelia Wośko Srebrny Gryf

nauczyciel: mgr Agnieszka Golińska


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Berenika Golińska Srebrny Gryf

nauczyciel: mgr Waldemar Goliński


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Marta Pacyniak Srebrny Gryf

nauczyciel: mgr Agnieszka Golińska


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Olga Ługiewicz Srebrny Gryf

nauczyciel: mgr Małgorzata Wzorek


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Staniowska Joanna - Srebrny Gryf

nauczyciel: mgr Dariusz Piecha


Międzyszkolne RozGRYFki Smyczkowe 21.05.2022

Joanna Góralska - Brązowy Gryf

nauczyciel: mgr Agnieszka Golińska


 Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022

Amelia Ciszek kl.VI OSM - II miejsce

nauczyciel: mgr Ludmiła Szuber-Wolny


Kings Peak International Music Competition 2022 /USA/

Amelia Ciszek kl.VI OSM - I miejsce

nauczyciel: mgr Ludmiła Szuber-Wolny


19-20.05.2022 XIII MAKROREGIONALNY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA W BIŁGORAJU

Artur Rudnicki II miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


Szkolny Festiwal „Co mi w duszy gra” – 16 maja 2022r.

 

Klasa 2 OSM

Złote Serce:

Jakub Głowienka zklasy fortepianu p. Barbary Żyto

Adhvika Ganapathy klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

Klara Rucińska zklasy fortepianu p. Barbary Żyto

Jakub Ogłuszka z klasy fortepianu p. Lidii Dolińskiej

Julian Szabatowski z klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

 

Srebrne Serce:

Barbara Hryncewicz z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Helena Łyś zklasy fortepianu p. Barbary Żyto

Antonina Grzegorczyn z klasy fortepianu p. Joanny Kocyan

Maksymilian Wośko z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Jędrzej Zarębski z klasy fortepianu p. Rafała Wrembla

 

klasa 3 OSM

Złote Serce:

Wojciech Markowski z klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

 

Srebrne Serce:

Ewa Brach z klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

Jagoda Karczewska z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Anna Złomek z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Blanka Galewska z klasy fortepianu p. Lidii Dolińskiej

Olga Jężak z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Michał Prażuch z klasy fortepianu p. Rafała Wrembla

Emilia Wideryńska zklasy fortepianu p. Barbary Żyto

 

klasa 4 OSM

Złote Serce:

Szymon Leśniak z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Jagoda Wawryszyn – Mroczko z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

 

Srebrne Serce:

Tadeusz Łyś z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

 

klasa 5 OSM

Złote Serce:

Alicja Oryszczak z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Michalina Nowakowska z klasy fortepianu p. Lidii Dolińskiej

Julia Stefanowska z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Maksymilian Stroński z klasy fortepianu p. Rafała Wrembla

 

Srebrne Serce:

Nadia Kloryga z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

Ignacy Kuszak z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

Agata Zimanowicz z klasy fortepianu p. Barbary Żyto

 

Brązowe Serce:

Malwina Grzesiek z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

Karolina Jerzyk zklasy fortepianu p. Barbary Żyto

 

klasa 6 OSM

Złote Serce:

Gabriela Jarzębska z klasy fortepianu p. Joanny Kocyan

Jakub Prażuch z klasy fortepianu p. Rafała Wrembla

Zofia Nowicka z klasy fortepianu p. Lidii Dolińskiej

Mateusz Złomek z klasy fortepianu p. Lidii Dolińskiej

 

Srebrne Serce:

Blanka Barszcz z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

Tymoteusz Jędryczek z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Zofia Wąsowicz z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Magdalena Zalipska z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

 

Brązowe Serce:

Eryk Iwańczyk z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

 

klasa 7 OSM

Srebrne Serce:

Antonina Frąszczak z klasy fortepianu p. Rafała Wrembla

Maja Kędziora z klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

 

klasa 8 OSM

Złote Serce:

Kamila Szabała z klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

 

Srebrne Serce:

Maria Gogoj z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Brązowe Serce:

Maksymilian Skibiszewski z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

Martyna Śliwa z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

 

klasa 2SM/C6

Srebrne Serce:

Kornelia Roguska z klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

Jakub Tabisz z klasy fortepianu p. Joanny Kocyan

Adam Walczak zklasy fortepianu p. Barbary Żyto

 

klasa 2 SM/C4

Złote Serce:

Joanna Serkies z klasy fortepianu p. Rafała Wrembla

Srebrne Serce:

Emilia Kosheleva z klasy fortepianu p. Joanny Kocyan

Oleksandr Titskyi z klasy fortepianu p. Joanny Kocyan

 

klasa 3 SM/C6

Złote Serce:

Ignacy Kawała – Mączewski z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Zuzanna Zagórska z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

 

klasa 4 SM/C6

Złote Serce:

Nicolas Kurowski z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Wiktoria Wiśniewska z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

 

Srebrne Serce:

Jagoda Borejko z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

Mariana Vereskun z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

 

klasa 5SM/C6

Złote Serce:

Nina Sawczyn z klasy fortepianu p. Lidii Dolińskiej

 

Srebrne Serce:

Hannah Crabb z klasy fortepianu p. Kamila Jankowskiego

Jakub Pękalski z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

Andrzej Zagajewski z klasy fortepianu p. Agnieszki z Wachowicz

 

Brązowe Serce:

Laura Pawlak z klasy fortepianu p. Alicji Grabowskiej

 

Klasa 6SM/C6

Złote Serce:

Emilia Zawada z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

 

Srebrne Serce:

Małgorzata Pyrz z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Szymon Śpiewak z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Aleksandra Zawada z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

Maria Ziółkowska z klasy fortepianu p. Oliwii Górskiej

 

Brązowe Serce:

Anna Juchniewicz z klasy fortepianu p. Lidii Dolińskiej


  27.04. 2022 XXVII ŚLąskim Konkursie w Dąbrowie Górniczej pod patronatem CE

Marianna Januszko - wyróżnienie w II grupie .

nauczyciel mgr Marek Stroński,
Akompaniament B Miłaszewicz.


8-10.04.2022r. IX Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą Cieszy

Duet: Łucja Iwańczak harfa i Berenika Golińska skrzypce - II m-ce w kat.1

nauczyciel: mgr Magdalena Czopka


02.04. 2022 I Ogólnopolskim Konkursie Dla Trębaczy on- lione w Szczeninie

Marianna Januszko - II miejsce

nauczyciel: mgr Marek Stroński,
Akompaniament B Miłaszewicz.


28-29.03.2022 XVII Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku

Artur Rudnicki - wyróżnienie 

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


Konkurs Etiud podczas III Ogólnopolskich Dni Klarnetu w Katowicach 27.03.2022r

Daria Stadtmüller- Brązowy Dyplom

Naucz: Mariusz Bałdyga


Konkurs Etiud podczas III Ogólnopolskich Dni Klarnetu w Katowicach 27.03.2022r

Antonina Dobosz - Złoty Dyplom

Naucz: Mariusz Bałdyga


XXX Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława 22-23.03.2022

Antonina Dobosz - I miejsce 

Naucz: Mariusz Bałdyga

akomp. Anna Otwinowska-Płaza


26.03.2022r Pleszewski Konkurs Fletowy Ogólnopolski

Łucja Jugo grupa I- IV miejsce

Amelia Ciszek brupa III- wyróżnienie

nauczyciel: mgr Ludmiła Szuber-Wolny


12.2021 1st Tiziano Rossetti International Music Competition Lugano, Szwajcaria

 Artur Rudnicki - II miejsce Cat. Piccole mani

Franciszek Kaczyński - II miejsce  Cat. B

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


25-27.11.2021 XV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych  we Wrocławiu

Franciszek Kaczyński - II miejsce         

 nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


24-26.11.2021 XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów  w Jaworznie

Marianna Januszko - I miejsce

nauczyciel mgr. Marek Stroński


24-26.11.2021 XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów  w Jaworznie

Artur Rudnicki - I miejsce (I kategoria)

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


18-20.11.2021  Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka w Krakowie

Franciszek Kaczyński - II miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


25-27.10.2021    XXXVII Konkurs Zespołów Kameralnych we Wrocławiu Kategoria duety I i II st.

Brass Duo - Franciszek Kaczyński i Artur Rudnicki - wyróżnienie

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


 XXXVII Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. ONLINE Wrocław 25-27.10.2021r.

 Zespoł SM.ART BRASS w składzie :

 Marianna Januszko, Franciszek Kaczyński, Piotr Berkowski ,Piotr Krawczyszyn, Maksymilian Stroński - III miejsce

nauczyciel mgr. Marek Stroński


XIV Ogólnopolski Konkurs Instrumentow Dętych "JUPITER" Kraków 23-24.10.2021r.

Artur Rudnicki - III miejsce

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


XIV Ogólnopolski Konkurs Instrumentow Dętych "JUPITER" Kraków 23-24.10.2021r.

Marianna Januszko - wyróżnienie

Piotr Krawczyszyn - wyróżnienie

nauczyciel mgr. Marek Stroński


XL Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku 7-9.10.2021

 Franciszek Kaczyński I miejsce  (III grupa)

 Artur Rudnicki - wyróżnienie  (II grupa)

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski


XL Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku 7-9.10.2021

Marianna Januszko - Wyróżnienie

 nauczyciel mgr. Marek Stroński


 

International Moscow Music Online - Competition 2021

Franciszek Kaczyński II miejsce (kategoria 14-17 lat)

Artur Rudnicki III miejsce (kategoria 10-13 lat)

nauczyciel: mgr Aleksander Zalewski