Zapraszamy na Dni Otwarte 11 marca 2023 szczegóły wkrótce.

Dni wolne i opiekuńcze – wolne od zajęć dydaktycznych

 

31 października  2022 DZIEŃ WOLNY - odpracowany 11 marca 2023 – sobota „ Dzień Otwarty „

22 grudnia 2022 – spotkania świąteczne

23 maja 2023  - egzamin ósmoklasisty – język polski

24 maja 2023 – egzamin ósmoklasisty - matematyka

25 maja 2023 - egzamin ósmoklasisty – język obcy

2 maja 2023 - dzień opiekuńczy

9 czerwca 2023  - dzień opiekuńczy

16 i 18 czerwca 2023 – dzień opiekuńczy

Konsultacje dla uczniów i rodziców 2022/2023

Przedmiot

 

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Sala

J. angielski

A. Głowienka

czwartek

14.30

C13

J. angielski

M. Filipek

czwartek

10.40

D26

J. angielski

M. Żak

wtorek

12.30

C20

J. angielski

M. Rymaszewska-Kuźniewska

czwartek

13.30

D6

J. polski

A. Warzyńska

wtorek

7.55

D25

J. polski

I. Małecka

piątek

7.00

D12

J. niemiecki

V. Woźny

czwartek

15.20

D16

J. niemiecki

G. Grochowska-Skura

wtorek

7.00

C24

Muzyka

K. Lotarska

1 i 3 poniedziałek miesiąca

7.05

C24

Informatyka

D. Bil

poniedziałek

7.00

B12

Historia

B. Kędziora

czwartek

15.30

D2

WF, Edb

A.   Radziwon

środa

14.35

pokój wf

Biologia

B. Gąsiorowska

środa

7.00

C12

WF

Ł. Symonowicz

środa

18.00

pokój wf

J. polski

M. Ciszek

czwartek

14.30

B14

J. polski

A. Zimanowicz

poniedziałek

13.30

D3

WF

J. Dudziak

wtorek

9.55

pokój wf

J. polski

A.   Morawska

poniedziałek

16.00

D13

WF

D. Pabis

środa

14.30

pokój wf

Matematyka

B.   Laszczyk

środa

13.30

D15

Religia

E. Milewski

piątek

15.30

D22

J. angielski

M. Regulska

poniedziałek

16.00

C23

WF

A.   Jurek

środa

14.30

pokój wf

Historia

A.   Weretelnik

czwartek

14.35

D5

Matematyka

A.   Walczak

piątek

7.00

D14

J. angielski

M. Wachowska

czwartek

13.30

D27

Wos, Edb

I. Chmielewska

środa

13.30

C23

Plastyka

I.Buraczewska-Opania

wtorek

14.30

C2

Biologia

B.   Dąbrowska

1 i 3 trzeci piątek miesiąca

15.30

czytelnia

WF

R. Świderski

wtorek

14.30

pokój wf

Wicedyrektor

K. Trawińska

piątek

9.00

D8

Plastyka, technika

M. Ossowska

piątek

14.30

C2

Geografia

J. Jasińska

wtorek

14.30

D23

Matematyka

K. Szydłowska

poniedziałek

15.05

D24

Historia

A.   Weretelnik

czwartek

14.35

D5

J. polski

K. Damm

wtorek

8.55

B15

Matematyka

J. Chudzikiewicz

piątek

14.30

D4

Chemia

M. Słowik-Góralska

środa

7.00

C25

Fizyka

M. Sęga

czwartek

14.35

C14

Psycholog

M. Andrzejewska

poniedziałek

8.00

D1

Pedagog

A. Psiuk-Drutowska

wtorek

8.00

D1

Religia

W. Legendziewicz

2 i 4 wtorek

miesiąca

15.30

D5

 

 

 

 

 

 

Kalendarz roku szkolnego 2022/2023

23 – 31 grudnia 2022 – zimowa przerwa świąteczna

13 – 22 lutego 2023 – ferie zimowe

6 – 11 kwietnia 2023 – wiosenna przerwa świąteczna

23 czerwca 2023 – zakończenie roku szkolnego

Dni opiekuńcze wolne od zajęć dydaktycznych

31 października 2022 – dzień wolny do odpracowania 11 marca 2023 r. (sobota – Dzień Otwarty)

22 grudnia 2022 – spotkania świąteczne z wychowawcami

23, 24, 25 maja 2023  – Egzamin ósmoklasisty (dni opiekuńcze dla klas 0-7)

2 maja 2023 – dzień opiekuńczy

9 czerwca 2023 – dzień opiekuńczy

16 i 19 czerwca 2023 – drukowanie świadectw (opiekę nad klasami przejmują nauczyciele bez wychowawstw)

Zebrania

22 września 2022 – klasy 0-III godzina 16:30

                              – klasy IV – VIII godzina 17.30

17 listopada 2022 – klasy 0-III godzina 16:30

                              – klasy IV – VIII godzina 17.30

19 stycznia 2023  – klasy 0-III godzina 16:30

                              – klasy IV – VIII godzina 17.30

16 marca  2023   – klasy 0-III godzina 16:30

                             – klasy IV – VIII godzina 17.30

18 maja 2023      – klasy 0-III godzina 16:30

                             – klasy IV – VIII godzina 17.30

I semestr

5 stycznia 2023 – propozycje ocen

3 lutego 2023 – wystawienie ocen, złożenie sprawozdań (pedagog, psycholog, WDN, wicedyrektorzy)

9 lutego – RP klasyfikacyjna

II semestr

 

12 maja 2023 – propozycje ocen

12 czerwca – wystawienie ocen

15 czerwca – RP klasyfikacyjna