nr 3

 

Szkolna akcja „Sadzimy krzewy wokół naszej szkoły”.

 

W dniu 24 maja w ramach obchodów Święta Polskiej Niezapominajki zorganizowaliśmy akcję „Sadzimy krzewy wokół naszej szkoły”. Do akcji włączyli się uczniowie klas 3, którzy pod okiem nauczyciela zajęli się sadzeniem krzewów forsycji i kwiatów hortensji na klombie przed szkołą. Po wysłuchaniu pogadanki na temat celu i sposobu sadzenia roślin ochoczo zabrali się do pracy, a po zakończeniu wszystko podlali.

Mamy nadzieję, że posadzone krzewy i kwiaty ogrodowe upiększą nasz szkolny teren i będą cieszyć nasze oczy. Będziemy o nie dbać i pielęgnować, gdyż wiemy jak ważna jest przyroda w naszym życiu. Jesteśmy częścią środowiska i chroniąc je przed zniszczeniem, dbamy o własne miejsce zamieszkania, gwarantujemy sobie i następnym pokoleniom lepsze, zdrowe życie.

Organizatorzy:

E. Żółtowska, E. Bojko, D. Brzezińska, A. Młyżywa-Śliwa

 

 

nr 3nr 4