Menu

Sign

Święto sztuki w naszej szkole- akcja "Żywe  obrazy"


obrazy22 maja w naszej szkole można było spotkać wiele bardzo ciekawych postaci- Leonarda da Vinci, Rembrandta , Paula Cezanne'a i wielu, wielu innych. Artyści przechadzali się po korytarzach naszej szkoły i prezentowali swoje dzieła. Co ciekawe,

można było porozmawiać z bohaterami obrazów, przyjrzeć się prawdziwej lekcji anatomii, usiąść do Ostatniej Wieczerzy a nawet pogłaskać ulubieńca pewnej pięknej damy - gronostaja . Jak zawsze kreatywność naszych uczniów zaskoczyła i zachwyciła... Jury miało sporo dylematów z wyborem laureatów. Ostatecznie I miejsce zajęła kl 3g i Lekcja anatomii doktora Tulpa, zaraz za nimi uplasowała się 3a i Stworzenie Adama, III miejsce przypadło ex aequo 6B (Ostatnia Wieczerza) i klasie 3i (Krzyk). Wyróżnienia przyznano Pani Charpentier z dziećmi (3A), Słonecznikom (2A) i Karciarzom (7D). 
W przyszłym roku planujemy powtórzyć zabawę, a więc, uczniowie- można już szukać pomysłów!