konsultacje

 

 

Zapraszamy rodziców na konsultacje z nauczycielami dn.22.11.2018r w godzinach 18.00-19.30

 

 

 

 

WYKAZ SAL, W KTÓRYCH DYŻURUJĄ NAUCZYCIELE:

 

  1. Monika Karczyńska - nauczyciel na L4

 

Zerówka

  1. Dorota Brzezińska B – 4
  2. Marzena Olszowy B – 3
  3. Agata Kaczoruk B – 2 nauczyciel na L4 konsultacje w innym terminie

Wychowawcy klas I

  1. Monika Muratow B – 6 - zebranie
  2. Beata Rafalska C - 11
  3. Agnieszka Młyżywa – Śliwa A - 24
  4. Irmina Mądry C - 11

Wychowawcy klasy II

  1. Bogusława Jaworska A – 22
  2. Anna Czerwińska – Baron B – 5
  3. Danuta Białas B - 24
  4. Emilia Maj A - 11

Wychowawcy klasy III

  1. Dorota Brot A - 25
  2. Elżbieta Bojko A – 26
  3. Elżbieta Żółtowska B – 24 konsultacje w godzinach 17:00 – 18:30

 

Wychowawcy klasy IV

  1. Iwona Buraczewska – Opania C - 1
  2. Waldemar Suchta  P - 1
  3. Teresa Chruściak P - 1
  1. Alicja Głowienka C - 20
  2. Małgorzata Żak C - 20

Wychowawcy klasy V

  1. Kamil Wójcik B - 18
  2. Iwona Chmielewska B - 18
  3. Anna Walczak D - 22
  4. Beata Buthenhof – Moszara - B - 16
  5. Beata Dąbrowska D - 22

 

Wychowawcy klasy VI

  1. Mirosława Ciszek B - 14
  2. Monika Wachowska D - 25
  3. Dorota Pabis B - 16

Wychowawcy klasy VII

  1. Justyna Gwiazda D - 12
  2. Maria Rymaszewska-Kuźniewska D - 6
  3. Karolina Szydłowska-Kloryga D – 24
  4. Anna Karaś D - 16

 

Wychowawcy klasy VIII

  1. Beata Frankowska-Kędziora B - 13
  2. Agnieszka Zimanowicz D – 3
  3. Justyna Magiera D – 4
  4. Mirosława Ossowska C – 2
  5. Julita Jasińska D – 23

Wychowawcy klas III gimnazjum

  1. Dorota Młyńczak C – 25
  2. Mirosław Sęga C – 14
  3. Andrzej Radziwon pokój nauczycieli wychowania fizycznego
  4. Katarzyna Sievers nauczyciel na L4
  5. Anna Morawska D - 13
  6. Beata Gąsiorowska C - 12

 

Nauczyciele języka polskiego

  1. Katarzyna Damm D – 12
  2. Izabela Małecka B – 12
  3. Sylwester Białozor B - 13
  4. Anna Morawska D - 13
  5. Justyna Magiera D - 4
  6. Agnieszka Zimanowicz D – 3
  7. Justyna Gwiazda D - 12

Nauczyciele języka angielskiego

  1. Alicja Głowienka C - 20
  2. Małgorzata Żak C - 20
  3. Magdalena Filipek D - 26
  4. Maria Rymaszewska-Kuźniewska D - 6
  5. Monika Wachowska D - 25
  6. Anna Weretelnik nauczyciel na L4
  7. Agnieszka Wlaszczyk A – 25

Nauczyciele języka włoskiego

  1. Anna Weretelnik nauczyciel na L4
  2. Marzena Łuczak C – 23
  3. Anna Karaś D - 16

Nauczyciele języka niemieckiego

  1. Katarzyna Sievers - nauczyciel na L 4
  2. Angelika Milczanowska C - 21
  3. Ewa Duda C - 21

Nauczyciele historii

  1. Beata Frankowska-Kędziora B - 13
  2. Katarzyna Łapińska D – 2
  3. Józef Biłyj D – 5
  4. Andrzej Lange D – 5  konsultacje w godzinach  17:00 – 18:30

Nauczyciele matematyki

  1. Beata Król – Jelinska B – 14
  2. Agnieszka Chudzikiewicz D – 14
  3. Barbara Laszczyk D – 15
  4. Anna Walczak D – 22

Nauczyciele geografii

  1. Julita Jasińska D – 23
  2. Edward Milewski D – 23

Nauczyciele fizyki i chemii

  1. Mirosław Sęga C – 14
  2. Agata Moskwa C – 23
  3. Dorota Młyńczak C – 25

 

Nauczyciele techniki i informatyki

  1. Waldemar Suchta P – 1
  2. Danuta Bil B – 12
  3. Iwona Buraczewska – Opania C – 1

 

Nauczyciele wychowania  fizycznego

  1. Dariusz Michaliszyn – pokój nauczycieli wychowania fizycznego
  2. Łukasz Symonowicz - pokój nauczycieli wychowania fizycznego
  3. Maciej Maciejewski - pokój nauczycieli wychowania fizycznego
  4. Jakub Dudziak - pokój nauczycieli wychowania fizycznego
  5. Sandra Lenart – nauczyciel na L4
  6. Andrzej Radziwon pokój nauczycieli wychowania fizycznego

 

Nauczyciele muzyki

  1. Gemma Dżugaj-Michalska A – 1
  2. Przemysław Michalak konsultacje w innym terminie

 

Nauczyciele religii i etyki

 

  1. Paweł Kotkowski B – 11 konsultacje w innym terminie
  2. Marcin Krawczyk D – 7 pokój nauczycielski
  3. Monika Ziembicka – Walkowiak B – 11 pokój nauczycielski
  4. Elżbieta Kowalska B – 11 pokój nauczycielski
  5. Edward Milewski D – 22
  6. Arkadiusz Grzesiek C – 1

 

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

 

  1. Małgorzata Wolna D – 7 pokój nauczycielski
  2. Andrzej Radziwon - pokój nauczycieli wychowania fizycznego

 

Pedagog i psycholog

  1. Anna Psiuk – Drutowska D – 1 pedagog
  2. Katarzyna Bartak- Surówka D – 1 psycholog
  3. Alexandra Butor D - 1 - psycholog
  4. Ewa Suchowacka A – 27 – psycholog
  5. Dominika Graczyk - A – 27 – nauczyciel na L 4

 

Wicedyrektorzy

  1. Eulalia Modrzejewska – Lange B – 28 zmiana godziny 17:00 – 18:30
  2. Katarzyna Trawińska D - 8