W dniu 15.05 najmłodszych uczniów naszej szkoły odwiedził policjant wraz z Komisarzem Lwem - policyjną maskotką, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i radość dzieci. Podczas spotkania poruszano ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa na drodze oraz bezpiecznego spędzania wakacji. Uczniowie również o tym, dlaczego nie należy przywłaszczać cudzych rzeczy, jak ważne jest wzajemne pomaganie sobie oraz dlaczego hejtowanie innych jest niewłaściwe. Dużą atrakcją była możliwość obejrzenia radiowozu policyjnego od środka i poznanie jego wyposażenia.
