6 maja odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom 34. edycji konkursu na medal i małą formę rzeźbiarską organizowanego przez Muzeum Miejskie we Wrocławiu.
Uczennica naszej szkoły Emilia Wideryńska została laureatką tego konkursu.
Serdecznie gratulujemy
