NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 20

     

         Lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Stanowisko

1.       

Bałdyga Mariusz

N. gry na klarnecie

2.       

 Bartak-Surówka Katarzyna

Psycholog

3.       

 Białas Danuta

Edukacja wczesnoszkolna

4.       

 Białozor Sylwester

N. języka polskiego

5.       

 Bil Danuta

N. informatyki

6.       

 Biłyj Józef

N. historii

7.       

 Bojko Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna

8.       

Brot Dorota

Edukacja wczesnoszkolna

9.       

Bryła Joanna

N. gry na skrzypcach

 10.

 Brzezińska Dorota

N. oddziału przedszkolnego

11.   

 Buraczewska-Opania Iwona

N. techniki

12.   

 Butor Alexsandra

Psycholog

 13.

Buthenhof-Moszara Beata

N. przyrody

 14.

Chmielewska Iwona

N. wychow. fizycznego

15.   

Chronowska Małgorzata

N. gry na fortepianie

16.   

Chruściak Teresa

N. wychow. fizycznego

17.   

Chudy Izabela

N. gry na flecie

 18.

 Ciszek Mirosława

N. języka polskiego

19.   

 Chudzikiewicz-Spychała Joanna

N. matematyki

20.   

 Czerwińska-Baron Anna

Edukacja wczesnoszkolna

21.   

 Czopka Magdalena

N. gry na harfie

22.   

 Damm Katarzyna

N. języka polskiego

23.   

 Daroch Olga

N. rytmiki

24.   

 Dąbrowska Beata

N. przyrody i biologii

25.   

 Dolińska Lidia

N. gry na fortepianie

26.   

 Dobosz Maciej

N. gry na klarnecie

27.   

 Duda Ewa

N. j. niemieckiego

28.   

 Dudziak Jakub

N. wych. fizycznego

 29.

Dżugaj-Michalska Gemma

N. –kierownik sekcji teorii

30.   

Dziura Kamil

Wychowawca świetlicy

31.   

Filipek Magdalena

N. j. angielskiego

32.   

Flis Maja

N. kształcenia słuchu

 31.

Frankowska- Kędziora Beata

N. historii

34.   

Gąsiorowska Beata

N. biologii

35.   

Gientkowska Katarzyna

Doradca zawodowy

36.   

Głowienka Alicja

N. j. angielskiego

37.   

Golińska Agnieszka

N. gry na skrzypcach

38.   

Goliński Waldemar

N. gry na skrzypcach

39.   

Gorajska Agnieszka

N. gry na flecie

40.   

Górska Maria

Bibliotekarz

41.   

Górska Oliwia

N. gry na fortepianie

42.   

Grabowska Alicja

N. gry na fortepianie

43.   

Graczyk Dominika

Pedagog

44.   

Grudniewski Łukasz

N. wych. fizycznego

45.   

Grzesiek Arkadiusz

N. etyki

46.   

 Gwiazda Justyna

  N. j. polskiego

47.   

 Helwing Bartłomiej

 N. gry na gitarze

48.   

 Hoch-Sievers Katharina

 N. j. niemieckiego

49.   

 Ignaczak Ewa

 N. kształcenia słuchu

50.   

 Jakubowicz-Szawernoga Edyta

 N. religii

51.   

 Janicka Katarzyna

N. j. angielskiego

52.   

 Jankowski Kamil

N. gry na fortepianie

53.   

 Jasińska Julita

N. geografii

 54.

Jaworska Bogusława

Edukacja wczesnoszkolna

 55.

Jurek Aleksandra

 

56.   

Kaczmarek Janina

Wychowawca świetlicy

 57.

Kaczoruk Agata

 N. oddziału zerowego

58.   

Karaś Anna

N. j. włoskiego

59.   

Kierakowicz Anna

N. rytmiki

60.   

Klawińska Małgorzata

 

61.   

Klepacka Zofia

Kierownik świetlicy

62.   

Kocyan Joanna

N. gry na fortepianie

63.   

Kornalski Maciej

N. wspomagający

 62.

 Kotkowski Paweł

 N. religii

65.   

 Kowalczyk Barbara

 N. chóru

66.   

 Kowalczyk Joanna

Bibliotekarz

67.   

 Kowalska Elżbieta

N. religii

68.   

 Kozicka Paulina

Wychowawca świetlicy

69.   

 Kozieł Józef

N. gry na klarnecie

70.   

 Krawczyk Marcin

N. religii

71.   

 Kresak Joanna

N. nauczania indywidualnego

 70.

Król-Jelińska Beata

 N. matematyki

73.   

 Kuba Magdalena

 Edukacja wczesnoszkolna

74.   

 Kwiatkowski Julian

 N. gry na akordeonie

75.   

 Lary Joanna

Wychowawca świetlicy

76.   

 Lange Andrzej

N. historii

 75.

 Lenart Sandra

N. wych. fizycznego

78.   

 Łapińska-Szymańska Katarzyna

N. historii i WOS

79.   

 Ławniczak Mateusz

N. gry na gitarze

80.   

 Łuczak Marzena

N. j. włoskiego

81.   

 Maciejewski Maciej

N. wych. fizycznego

82.   

 Maciołka Wanda

N. nauczania indywidualnego

83.   

 Magiera Justyna

N. j. polskiego

84.   

 Maj Emilia

Edukacja wczesnoszkolna

85.   

 Maksoń Anna

N. gry na fortepianie

 84.

 Małecka Izabela

N. j. polskiego

87.   

 Mas Dominik

N. gry na gitarze

88.   

 Mazur Dagmara

N. gry na gitarze

89.   

 Mądry Irmina

Edukacja wczesnoszkolna

90.   

 Michalak Przemysław

N. rytmiki

91.   

 Michalski Michał

N. gry na fortepianie

92.   

 Michaliszyn Dariusz

N. wych. fizycznego

93.   

 Milewski Edward

N. geografii

94.   

 Milczanowska Angelika

N. j. niemieckiego

95.   

 Miłaszewicz Barbara

N. akompaniator

96.   

 Młyńczak Dorota

N. chemii

97.   

 Młyżwa-Śliwa Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

98.   

 Morawska Anna

N. j. polskiego

99.   

Moskwa Agata

N. chemii

100.     

Muratow Monika

Edukacja wczesnoszkolna

101.     

Nowicka Grażyna

Wychowawca świetlicy

102.     

Olszowy Marzena

Edukacja wczesnoszkolna

103.     

Ossowska Mirosława

N. techniki

104.     

Pabis Dorota

N. wych. fizycznego

105.     

Papała Karol

N. gry na perkusji

106.     

Piecha Dariusz

N. gry na wiolonczeli

107.     

Polak Michał

N. gry na perkusji

108.     

Porębski Jerzy

N. gry na waltorni

109.     

Psiuk-Drutowska Anna

Pedagog

110.     

Radziwon Andrzej

N. wych. fizycznego

 111.

Rafalska Beata

Edukacja wczesnoszkolna

 112.

Regulska Monika

 
 113.

Rymaszewska-Kuźniewska Maria

N. j. angielskiego

114.     

Rzemieniecka Maria

N. akompaniator

115.     

Sawka Beata

N. rytmiki

116.     

Semków Zofia

Bibliotekarz

117.     

Sęga Mirosław

N. fizyki

 116.

Smug Katarzyna

Wychowawca świetlicy

119.     

Stroński Marek

N. gry na trąbce

 120.

Suchowacka Ewa

Psycholog

121.     

Suchta Waldemar

N. informatyki

122.     

Symonowicz Łukasz

N. wych. fizycznego

123.     

Szuber-Wolny Ludmiła

N. gry na flecie

 124.

Szydłowska-Kloryga Karolina

N. matematyki

125.     

Szykuła Agnieszka

N. gry na wiolonczeli

126.     

Szkopiak Alina

Wychowawca świetlicy

127.     

Szymański Grzegorz

 

128.     

Śliwowski Tomasz

 N. akompaniator

129.     

Wachowicz Agnieszka

 N. gry na fortepianie

 130.

Wachowska Monika

  N. j. angielskiego

131.     

Walczak Anna

  N. matematyki

132.     

Walter-Kurpios Karin

N. kształcenia słuchu

 133.

Wawrzyniak Agnieszka

Wychowawca świetlicy

 134.

Wądołowska Magdalena

Wychowawca świetlicy

135.     

Weretelnik Anna

N. j. angielskiego

136.     

Wisłocki Maciej

 

137.     

Wiśniewska-Małkowicz Paulina

N. gry na gitarze

138.     

Wolna Małgorzata

N. edukacji dla bezpieczeństwa

139.     

Wlaszczyk Agnieszka

N. j. angielskiego

 140.

Wójcik Kamil

N. wych. fizycznego

141.     

Wójtowicz-Kwiatkowska Elżbieta

N. gry na fortepianie

142.     

Wrembel Rafał

N. gry na fortepianie

143.     

Wzorek Małgorzata

N. gry na skrzypcach

144.     

Zalewski Aleksander

N. gry na trąbce

145.     

Zielińska-Laszczyk Barbara

N. matematyki

146.     

Ziembicka-Walkowiak Monika

N. religii

 147.

Zimanowicz Agnieszka

 N. j. polskiego

 148.

Ziółkowska-Pomianek Iwona

 

149.     

Żak Małgorzata

 N. j. angielskiego

   152.

Żółtowska Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna

   153.

Żyto Barbara

N. gry na fortepianie