zerówka wyprawka

 

Wyprawka ZERÓWKA

Informacje dla rodziców uczniów klas 0 na rok szkolny 2020/2021

 

 

Drodzy Rodzice!

W związku z ogłoszoną pandemią nie mogliśmy zorganizować dla Państwa spotkania dotyczącego funkcjonowania oddziału zerowego w naszej szkole. Zapewniamy, że od nowego roku szkolnego zerówka będzie działała na ustalonych i sprawdzonych zasadach.

Przedszkole to najważniejszy etap edukacji dzieci. To tu rozpoczynają swoją edukacyjną podróż, a zdobyte doświadczenia wpływają na ich dalsze życie. "Zerówkowicze” to nadal małe dzieci, których żywiołem jest zabawa, a zabawa jest nauką. Rozumiemy to i wspieramy każdego dnia. Aby więc pobyt dzieci w oddziale był dla nich prawdziwą przyjemnością i przygodą, chcemy stworzyć jak najlepsze warunki dla ich rozwoju.

Klasa sześciolatków znajduje się w sali B4, w której jednocześnie po południu będzie działała dla nich świetlica. W trakcie przebywania w świetlicy nasi mali uczniowie będą mogli uczęszczać na wybrane zajęcia z harmonogramu pozalekcyjnych zajęć dodatkowych dla dzieci młodszych. Z ofertą zajęć pozalekcyjnych będzie można zapoznać się już we wrześniu.

Zajęcia programowe w oddziale zerowym będą realizowane w oparciu o pakiet edukacyjny Elementarz sześciolatka. Książki zostaną zamówione i dostarczone do szkoły przez Wydawnictwo Nowa Era. O koszcie pakietu zostaną Państwo poinformowani na początku września. W związku z rozpoczęciem nauki w oddziale zerowym prosimy o zakupienie i przygotowanie wyprawki dla sześciolatka. Praktyka podpowiada nam, żeby podpisać dzieciom wszystkie rzeczy z wyprawki. Unikniemy w ten sposób sytuacji zagubienia rzeczy.

Lista potrzebnych przyborów szkolnych jest do pobrania TUTAJ


Dalsze informacje na temat pracy oddziału zerowego zostaną przekazane na początku roku szkolnego.

Pod koniec sierpnia na stronie internetowej zostaną uczmieszczone również informacje dotyczące kosztów abonamentu obiadowego w stołówce szkolnej. Koszt jedngo obiadu: 6,50zł.