muffin kiermasz

 

UWAGA! Kiermasz w piątek 6.12.2019r. połączony z Konkursem na Najpiękniejszą Ozdobę.

 

 

 

 

Szanowni Rodzice,

Jak co roku w czasie przedświątecznym Rada Rodziców organizuje dla naszych uczniów kiermasz połączony z konkursem na najpiękniejszą ozdobę. W tym roku, o czym zapewne przeczytaliście już Państwo w ogłoszeniu o konkursie, kiermasz odbędzie się nieco wcześniej,

w najbliższy piątek 6 grudnia.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić prace dzieci biorące udział w konkursie oraz słodkości. Gorąco Państwa prosimy o przygotowanie wraz z dziećmi wypieków i dostarczanie ich do pokoju ksero na parterze segmentu A. Bardzo liczymy na Państwa pomoc!!! Wszystkie środki pieniężne z kiermaszu przeznaczone zostaną na opłacenie imprezy organizowanej przez RR z okazji Dnia Dziecka dla uczniów naszej szkoły.

Z góry dziękujemy za Państwa pomoc i hojność!!!

Przypominamy jeszcze, że ozdoby biorące udział w konkursie należy dostarczać do 5 grudnia, rano 6 grudnia nastąpi roztrzygnięcie konkursu. Nie zapomnijcie Państwo podpisać zarówno prac konkursowych swoich dzieci, jak i wypieków (imię, nazwisko i klasa). Wszystkie nazwiska zostaną przekazane wychowawcom w celu przyznania dodatkowych punktów za zachowania. Prosimy także o zaopatrzenie dzieci w drobne pieniądze w dzień kiermaszu.

Dziękujemy!

Rada Rodziców